HAVALI YATAK İSTANBUL

HAVALI YATAK İSTANBUL

Havalı Yatak İstanbul; Anadolu yakası ve Avrupa yakasında ki depolarımızdan İstanbul geneline dağıtım yapmaktayız, 7/24 bizleri arayıp bilgi ve ürün siparişi verebilirsiniz. Firmamız havalı yatak alanınında uzmanlaşmış ve profesyonel olarak bu işi yapmaktadır. Havalı yatak almak yada kiralama yapmak isteyenlerin birinci tercihi olan firmamız siz değerli müşterilerimizin teveccühünü kazanmayı başarmış ve 2009 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti performansı ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

İstanbul Havalı Yatak Modelleri

İstanbul Türkiye’nin en büyük ve insan popülasyonunun en fazla olduğu illerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki ayrı yakadan oluşan şehirde bir çok farklı ülkenin ve ırkın insanı yaşamaktadır. Bu insanların ihtiyaçları yaşam şartlarına göre değişmektedir. Yaşam alanları olan evlerinde de ihtiyaçları ve tercihlerine göre eşyalarını tercih etmektedirler. Bazı aileler çok kalabalık iken bazıları ise çekirdek aile diye tabir edilen anne baba ve çocuktan oluşmaktadır. Özellikle kalabalık ailelerin küçük evlerde yaşayanları eşyalarını daha portatif seçmektedir. En önemli ihtiyaç olan insanların uyumak ve dinlenmek için kullandıkları yataklar da ihtiyaca göre alınmaktadır. Özellikle sağlık durumu iyi olmayan hasta kişiler için havalı yatak denilen yataklar tercih edilmektedir.

Havalı Yatak İstanbul

Havalı Yatağın Sağlığa Yararları

Havalı yatak sürekli yatakta yatmak zorunda kalan hastalar için vücudun basınç noktalarını düzenleyen yataklardır. Havalı yataklar yatalak olan hastaların cildinde yatak yarası olmasını önlemeyi sağlamaktadır. Havalı yataklar şişirme motoru ve şişme yatak olarak iki temel malzemeden oluşmaktadır. Motorun çalışması için sürekli elektriğe ihtiyaç vardır. Normal yatağın üzerine yerleştirilen şişme yatak motor yardımı ile belli periyotlarda şişme yatağın farklı kısımlarındaki havayı şişirip indirerek gün içinde şekil almaktadır. Bu sayede vücudun sadece bir bölgesi değil baş kısımdan ayak kısmına kadar her bölge hava almaktadır ve yara oluşumu minimuma indirgenmektedir. Havalı yatak ihtiyaca göre baklava tipi havalı yatak, pozisyon aldıran havalı yatak ve boru tipi havalı yatak olmak üzere çeşitlere sahiptir. Baklava tipi havalı yatak desen olarak baklava şeklinde olduğu için bu ismi almaktadır.

 

Model Seçimi Nasıl Yapılmalı

Baklava şeklinde olan hava kanallarından bir sıra şişirilir iken diğer sıranın söndürülmesi şeklinde bir mekanizma ile çalışmaktadır. En uygun fiyata sahip olan havalı yatak çeşididir. Boru tipi havalı yatak boru şeklinde olduğu için bu adı almaktadır ve baklava tipi yatak ile birebir aynı sistem ile çalışmaktadır. Kendi içinde A+B ve A+B+C olarak farklı çeşitleri de vardır. A+B+C tipinde olan çeşidi 4. seviyeye kadar oluşabilecek yatak yaralarına karşı korumaktadır. A+B tipi ise 2. seviye oluşacak yaralara karşı korumaktadır. Pozisyon aldıran havalı yataklar yatan hastanın iki saat aralıkları ile sola ve sağa pozisyon değişimini sağlayarak basınç değişimi sayesinde yaraları önlemektedir.

İstanbul Havalı Yatak

04 Mayıs 2018
1.394 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. haluk dert dedi ki:

  bu yatakları en ince ayrıntısına kadar inceledik ve hemen sipariş verdik çok şükür hastamız rahat artık yatağında daha niye önce bulamadık diye dövündük

  1. admin dedi ki:

   Haluk bey merhabalar. Ürünümüzü beğenmeniz bizler için çok önemli. Ayrıca vaktinizi ayırıp buradan yorum yaptığınız için teşekkürler. İyi günler.

 2. güler yılan dedi ki:

  bu yatak sayesinde rahata erdik bi
  rde havasını düzeyini kendi kendine ayarlaması bizim için çok iyi oldu istanbulda olması ayrı bir avanta oldu şu ana kadar çok memnunuz herkesede tavsiye ediyoruz

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, ürünümüzden memnun kalmanız bizleri sevindirdi. Her hangi bir ihtiyacınız olur ise bizleri arayabilirsiniz. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat