Solunum Cihazları Satış ve Kiralama

Solunum Cihazları

Solunum Cihazı

 

Solunum Cihazlarımız;

 1. Oksijen Konsantratörleri
 2. Nebulizatör
 3. Pulse Oksimetre                                 

‘ Oksijen Konsantratörleri; Firmamız 4 ayrı model ve marka oksijen cihazı satışı ve kiralaması yapmaktadır. Bir çok model ile sizlere seçenekler sunmaktayız. Ürünlerimiz satın alabilir yada kiralama seçeneğimiz yararlanabilirsiniz.    

Oksijen Konsantratörleri Çeşitleri;

 • Air Sep;    Amerikan Ürünü
 • Ever Flo;  Amerikan Ürünü
 • Hikoneb;  Yerli Ürün
 • Gez;           Çin Ürünü
 • Air Sep;     Amerikan Ürünü ( Taşınabilir, Bataryalı, Oksijen Konsantratörü )

 

AirSep Oksijen Konsantratörü;

AirSep Oksijen Cihazı

Air Sep Oksijen Konsantratörü

 

. Airsep Visionaire Oksijen Konsantratörü; Ülkemizde 3 ile 4 ayrı Amerikan ürünü oksijen konsantratörü satılmaktadır. Bu modeller arasında en düşük kg. ile en sessiz olan markadır. Öne çıkan bu 2 özellikten dolayı en fazla tercih edilen modeldir. Yılda bir kez bakım gerektirir.

Kısa Bilgi;

Visionaire oksijen konsantratörü Dünya genelinde “Küresel” markadır Airsep firması tarafından üretilmektedir. Piyasada bulunan ev tipi oksijen cihazlarının içinde an hafifi “13.6 kg.” ve en sessiz olanıdır. “40 dbA” Elektrik gereksinimi en az olan ev tipi oksijen cihazlarından birisidir “290 watt” Her gün sürekli kullanıma uygundur. 24 saatte 2 saat dinlendirmeniz tavsiye edilmektedir. Yüksek performansı, kolay kullanım ve bakımı ile son derece güvenilir bir cihazdır. Yılda bir bakım gerektirir. Tekerlekleri ve üstte bulunan tutma kolu sayesinde kolayca hareket ettirilebilmektedir. Kilosu düşük olması bir avantajdır. Yüksek / düşük basınç, elektrik kesintisi, sıcaklık ve düşük oksijen konsantrasyonu “opsiyonel” alarmı bulunmaktadır. Standard olarak 1-5 L/dk oksijen çıkışı bulunmaktadır. Saflık derecesi oldukça iyidir. Opsiyonel olarak cihaza eklenebilen oksijen sensörü ile düşük oksijen konsantrasyonunda alarm verebilme özelliği bulunmaktadır.

Teknik Bilgi;

Ölçüler: 52.8 x 35.8 x 29.2 cm.

Ağırlık: 13.6 kg

Güç gereksinimi: 220-240 V / 50-60 Hz

Elektrik tüketimi: 290 Watt

Oksijen konsantrasyonu: 1-5 LPM at 95% +5.5/-3%

Gürültü seviyesi: 40 dBA

 

Ever Flo Oksijen Konsantratörü;

Ever Flo Oksijen Konsantratörü

EverFlo Oksijen Cihazı

 

. Ever Flo Oksijen Konsantratörü; Amerikan ürün olan everflo markayı Japon firması olan Philips satın alıp kendi bünyesine katmıştır. Sessiz ve kullanışlı olan ever flo sizler için satış ve kiralama yapmaktayız.

Teknik Bilgi;

EverFlo Oksijen Konsantratörü (OPI – O2 alarmlı)
“Yüksek Güvenilirlik, Düşük Maliyet”
EverFlo Oksijen Konsantratörü Dakikada 5 litre oksijen akışı sağlayan EverFlo Oksijen Konsantratörü sadece 14 kilogramdır. Üstelik gürültü seviyesi (43DBA) oldukça düşüktür. EverFlo kullanıcılarının, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık filtre değişimi için para harcamasına gerek yoktur. EverFlo’yu tercih ettiğinizde, en erken iki yılda bir değiştirilen filtresi ile cihazı kullanırken tasarruf edersiniz. Ayrıca cihazınızın 3 yıl garantisi de bulunmaktadır. Cihazınızı alırken, düşük bir ücret ödeyerek, garanti süresini 5 yıla çıkartabilirsiniz.

Çevre Dostu: EverFlo sizi, bir çok üreticinin bahsetmediği bir masraftan daha kurtarıyor. Konsantratörünüzü kullanırken enerji tasarrufu yapıyorsunuz. Çünkü EerFlo’nun elektrik tüketimi piyasada bulunan bir çok cihazın yarısı kadardır.

OPI sensörü ile, oksijen akışında ve kalitesinde düşme olması durumunda alarm verme özelliği vardır. Bu sensör sayesinde cihazınızın yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz. Piyasadaki bir çok düşük model cihazlarda OPI sensörü bulunmadığından, bu cihazları kullanan hastalar cihazlarının oksijen üretip üretmediğini anlayamazlar. Bu nedenle, tedavinizin doğru şekilde uygulanabilmesi ve size fayda sağlamasını istiyorsanız OPI sensörlü oksijen konsantratörlerini tercih ediniz.

Yeni model Thomas kompresörü ile 25. 000 saatin üzerinde beklenen bir çalışma performansına sahiptir. Teknik dizaynının basitliği sayesinde kolay bakım imkanı sağlar. Piyasada bulunan konsantratörlere göre daha az parçadan üretildiğinden daha güvenilir ve teknik bakım ihtiyacı daha azdır. Yerel olarak temin edebileceğiniz her türlü nemlendirici kabını EverFlo ile kullanabilirsiniz. Cihazın arka tarafında bulunan bir bölüme, cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda oksijen kanülünü yerleştirebilirsiniz.

 

Hikoneb Oksijen Konsantratörü;

Hikoneb Oksijen Konsantratörü

Yerli Oksijen Konsantratörü

 

. Hikoneb Oksijen Konsantratörü; Yerli üretim olup Ankara’da üretilmektedir. Performansı iyi olan ülkemizde yaygın olan modeldir, parça sorunu olmayıp ideal bir cihazdır. Satın alabilir yada kiralık olarak tercih yapabilirsiniz.

 Kısa Bilgi;

• Düşük konsantrasyon durumunda uyarı veren oksijen monitörü
• Alev durdurma sistemi (yangın emniyet valfli oksijen çıkışı ve nemlendirici kabı)
• Ultra küçük hacim&düşük ağırlık ile azalan kargo maliyeti(27 desi)
• Klasik oksijen konsantratörlerine göre yüksek enerji tasarrufu sağlayan verimli çalışma sistemi
• Estetik dizayn
• Düşük elektrik tüketimi ve az ısı üretimi
• Düşük akım hastaları için 3 litrelik cihaz: Gereksiz güç tüketiminden ve 5 litrelik cihaz ağırlığından kurtarır.
• Sessiz çalışma
• Yerli üretim
• 2 yıl boyunca garantili, 5 yıla kadar garanti süresi uzatma opsiyonu

Teknik Bilgi;

Çalışma Voltaj: 220-240V / AC
Frekans: 50 Hz.
Elektrik Tüketimi: Mini 3 / 165 W
Mini 5 / 265 W
Oksijen Akışı: Mini 3 / 0,5-3 litre/dakika
Mini 5 / 0,5-5 litre/dakika
Oksijen Saflığı: 1-5 L 93 ± 3%
Oksijen Monitörü: Yüksek Oksijen %O2 > %82
Düşük Oksijen %O2 < %82
Teknik Servis Gereksinimi < %70
Çalışma Sıcaklığı: 5-40 °C
Brüt Ağırlık: Mini 3 / 14,4 kg
Mini 5 / 17,5 Kg.
Net Ağırlık: Mini 3 / 12 Kg.
Mini 5 / 15,1 Kg.
Tip: B
Sınıf: II

 

Gez Oksijen Konsantratörü;

Gez Oksijen Konsantratörü

Çin Oksijen Konsantratörü

 

. Gez Oksijen Konsantratörü;  Kaliteli olup Çin ürünüdür, ülkemizde bulunan Çin marka oksijen konsantratörlerine göre oldukça kullanışlı ve çok daha kaliteli markadır. Sağlam iç yapısı ile araza oranı oldukça düşüktür. Rahatlıkla tercih edebileceğiniz cihazdır.

Teknik Bilgi;

 • Yüksek saflıkta oksijen üretime kapasitesi
 • 1 lpm %96 – 2 lpm %96 – 3 lpm %95 – 4 lpm %94 – 5 lpm % 94 saflıkta oksijen üretimi (+-3)
 • Hafif (21 kg)
 • Ses düzeyi (48 dba)
 • Çok daha düşük elektrik tüketimi (280 W)
 • Hem küçük hem taşıması kolay
 • Renkli LCD ekran
 • 2 yıl garantili

 

Air Sep Taşınabilir Oksijen Konsantratörü;

Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Seyyar Oksijen Konsantratörü

 

. Taşınabilir Air Sep Oksijen Konsantratörü; Air Sep Free Style 5 oksijen konsantratörü Amerikan ürünüdür. Türkiye genelinde en fazla tercih edilen model olup oldukça kullanışlı ve hafifliği ile ön plana çıkmaktadır. Sizler hareket ederken, işinize giderken, dışarı çıkarken veya bir toplantıya katılacağınız zaman oksijen ihtiyacınızı gidermekte yanınızda ve pratik.

Kısa Bilgi;

Yeni Air Sep Free Style 5; 5 farklı Pulse Dose ayar seçeneği sunabilen taşınabilir oksijen konsantratörüdür. Özgürce hareket etmek isteyen hastalara yaklaşık %95 saflığında oksijen desteği vermektedir. 1-5 arası ayar seçenekleri ile Pulse Dose sistemi sayesinde geniş tedavi kapasitesine sahiptir. Oksijen ihtiyacı olan kullanıcılar (Koah, idiopatik pulmoner fibrozis, kistik fibrozis vb.) hafif ve güvenilir Air Sep Free Style 5 sayesinde aktif bir yaşamın keyfini çıkarabilir.

Sadece yeni Air Sep Free Style 5 taşınabilir oksijen konsantratöründe bulunan Ultra Sense teknolojisi sayesinde birçok taşınabilir cihaza göre kullanıcının nefes alıp vermesini daha hassas bir şekilde algılar. Ultra Sense sayesinde mili saniye gibi kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde kullanıcıya oksijen iletimi gerçekleşir. Bu sayede daha verimli oksijen tedavisi sağlanmış olur. Akıllı mikroişlemcisi sayesinde uyku modunda bile hızlı ve güvenilir oksijen desteği verir. Güçlü kompresörü sayesinde yeni Free Style 5 taşınabilir oksijen konsantratörü 7,62 metre uzunluğundaki kanüllerle bile kullanılabilir.

Yeni tak-çıkar batarya 1. Pulse Dose ayarında 4 saatin üzerinde hizmet verebilmektedir. Bu sayede oksijen desteğine ihtiyaç duyan kişiler artık rahatça bir müzik festivaline katılabilir ya da alış-verişe gidebilirler ve hatta FAA onaylı Free Style 3 ve Free Style 5 taşınabilir oksijen cihazları ile uçakta güvenle seyahat edebilirler.

Kısa Teknik Bilgi;

Ayarlanabilir omuz askısı

3 kg ağırlığı ile oldukça hafiftir

Tak-çıkar batarya sayesinde birden fazla batarya kullanılabilir

AC / DC güç kaynağı ile çalışabilir

Benzersiz UltraSense teknolojisi ile nefes alıp vermeyi hızlı algılama

PulseDose sistemi ile anında oksijen iletimi ve daha uzun batarya ömrü

Uçakta kullanım için FAA onaylı

PulseDose 1. ayarda 4 saatin üzerinde batarya ömrü

Teknik Bilgi;

Ayarlar: 1 ile 5 arası Pulse Dose akış

O2 Kosantrasyonu: %90 O2 +%5,5 / -%3

Ölçüler: 27,2 cm Y x 16,8 cm E x 11,2 cm D

Ağırlık: 3 kg

Elektrik Tüketimi: AC Güç: 100 – 240 VAC, 50/60 Hz

DC Güç: 12 – 24 VDC

Batarya Süresi: Ayar 1 – 4.25 saat

Ayar 2 – 2.5 saat

Ayar 3 – 2 saat

Ayar 4 – 1,75 saat

Ayar 5 – 1.25 saat

Şarj Süresi: 4 – 5 saat

İkinci Batarya ile: Ayar 1 – 8.5 saat

Ayar 2 – 5 saat

Ayar 4 – 3.5 saatAyar 3 – 4 saat

Ayar 5 – 2.5 saat

Sesli Alarm: Başlama, PulseDose, batarya seviyesi, kanül, sistem

Görsel Uyarı: Genel arıza

Çalışma Isısı: +5 C ile +40 C arası

Depolama Isısı: -20 C ile +60 C arası

Çalışma Rakım: 3.657 metreye kadar

 

‘ Nebulizatör;

Nebulizatör

Nebulizatör Cihazı

 

. Nebulizatör; Solunum yolları açmak için doktorunuzun verdiği ilaçları buharlaştırarak kullanmanıza yarayan cihazlara nebulizatör denmektedir. My ticaret nebulizatör satışı ve kiralaması yapmaktadır. Sadece nebulizatör tek olarak kiralanmamaktadır, Diğer ürünlerimizin yanında ek olarak kiralanmaktadır.

Teknik Bilgi;

 • Kompresörlü nebulizatör, BPA içermez ilaç haznesi
 • 2,5 bar basınç 6-7 L/Dk air flow
 • 1-5 mikron parükül büyüklüğü
 • 1 metreden 60db ses seviyesi
 • Küçük tasarım 150x140x90mm ölçülerinde 1,2 kg ağırlık
 • Yetişkin ve çocuk maskesi, T ağızlık, Hava hartumu, 5 adet yedek filtre, taşıma ve saklama çantası, kit.
 • 2 yıl garantili.

 

‘ Pulse Oksimetre;

Oksimetre

Pulse Oksimetre

 

. Pulse Oksimetre; İnsan vücudundan kan gazını ölçen cihazdır, saturasyonunu ve nabzı ölçen cihaza oksimetre denmektedir. Pulse oksimetre vücudunuzda ne kadar oksijen oranı var ve nabzınızın ne kadar attığını göstermektedir.

Teknik Bilgi;

 • Parmak tipi Pulse oksimetre
 • Renkli oled ekran
 • 6 Yönlü ekran yönü, Nabız barı ve dalga formu gösterim
 • 2 AAA pille çalışır düşük güç tüketimi
 • Otomatik kapanma
 • 2 yıl garantili

 

 

11 Aralık 2017
2.612 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Yasemin dal dedi ki:

  Almaya gücümüz yetmefiği için kiraladık bu şirkete böyle bir imkan sağladığı için teşekkürler ederiz

 2. fırat mor dedi ki:

  solunum cihazlarına ihtiyacı olanlar bunlardan alabilirler çünkü çok kaliteli cihazlar ben memnunnum halende kullanıyorum vede herkese tavsiye ediyorum

 3. ipek kara dedi ki:

  evden çıkamayan hastalar için birebir kaliteli bir solunum cihazıdır bizimde ihtiyacımız vardı aldık eve hastamız evde çok rahat artık rahat nefes alıyor

  1. admin dedi ki:

   İpek hanım merhabalar. Solunum cihazlarında 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. İyi günler dileriz.

 4. mustafa veli kaz dedi ki:

  babam nefes almakta zorluk çekiyordu bu makina sayesinde artık rahat nefes alıyor nefes sorunu kalktı ortadan gerçekten çok faydalı ve kaliteli bir cihaz

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Mustafa bey. Ürünümüzün Babanıza faydalı olması bizleri sevindirdi. 7/24 saat kesintisiz hizmetimiz ile sizlere destek vermeye devam etmekteyiz. İyi günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat