Havalı Yatak Boru Tipi (8cm) Kod; My 20

havali yatak

 

Havalı Yatak Boru Tipi; Boru tipi havalı yatak modelimiz 8 cm yükseklik, en 90 cm, boy 190 cm olup ventilasyon özelliğine sahip olup verim oranı boru tipi 12 cm nazaran biraz daha düşük kapasitelidir. Yükseklik 12 cm göre biraz düşük olması nedeni basınç dağıtma ve havalandırma 12 cm göre daha düşük kalmaktadır. 8 cm’lik havalı yataklar 12 cm’lik havalı yataklara göre fayda oranı % 10 daha düşük olarak çalışmaktadır. Baklava tipi havalı yataklara göre çok daha iyi performans, çok daha iyi basınç dağıtma, çok daha iyi havalandırma sağlamaktadır. Havalı yatak ithalatı ve ihracatı yapan firmamız İstanbul geneline hizmet vermektedir. İstanbul dışına kargo ile gönderim yapmaktadır.

Satış ve kiralama yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin arzu taleplerine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu satışlar ve ihaleler için lütfen iletişime geçiniz.

Boru tipi modellerde ekonomik olarak en düşük fiyatlı modelimizdir. Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada görmek isteyenlerin tercih ettiği ürünümüz sağlam motor yapısı ve ventilasyon “hava üfleme” özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Vücutta oluşan yaralar ve vücutta oluşabilecek yaraları önleme için ideal ürünlerimizden biridir.

 

                              ⇒ Satın Alabilir Veya Kiralama Seçeneğini Değerlendirebilirsiniz 

 

8 Santim Boru Tipi Havalı Yatak

Yatak Yarası Şekilleri Havalı Yatak

 

Havalı Yatak Kullanımının Önemi
Havalı yataklar yatağa mahkûm olan hastaların yatmaktan kaynaklanan vücut basınçlarının dağılımını sağlamaya yarayan medikal bir üründür. Yatalak hastalarda basıncın sürekli aynı noktaya uygulanmasından dolayı yatak yarası (bası yarası) denilen yaralar oluşur. Bu yüzden vücutta yara oluşumunu önlemek için havalı yatak en idealidir.
Havalı Yatak Çeşitleri

 • Klasik Havalı Yatak: Vücudun oksijen ile temasını sağlarken aynı zamanda masaj yaparak yatak yaralarının oluşmasını yavaşlatır. Yatağa uzun süre mahkûm olan hastalar için uygun değildir. Çünkü basınç dağıtma ve havalandırma uzun dönem yatmakta olan hastalar için minimum fayda sağlar.
 • Boru Tipi Havalı Yatak Sistemi: Sürekli yatmaktan kaynaklanan bası yaralarının oluşumunu engellemek amaçlı üretilmiştir. Ventilasyon özelliği yani hava üfleme özelliği ile hasta ile yataktaki temastan oluşan ter ve nem gibi ıslaklıkları kurutarak hastadaki rahatsızlıkları en aza indirir.
 • Boru Tipi A+B+C Havalı Yatak Sistemi: Bu sistem birbirinden bağımsız halde üç adet hava giriş ve üç adet hava çıkış şeklinde bulunur. İçlerindeki havanın belirli zaman aralıklarıyla yer değiştirmesi ile hastanın yatağa olan basıncın dağılımını maksimum şekilde tamamlar. Bu sayede hastanın ideal basınç dağılımı yapılmış olup yatak yarası oluşumunu engeller.
 • Boru Tipi Pozisyon Veren Havalı Yatak Sistemi

 

Havalı Yatak Çeşitleri

 

Havalı Yatak Pozisyon Verme Özelliği Ne İşe Yarar?
Havalı yatak pozisyon verme özelliği belirli zaman aralıklarıyla şişip inmesi durumuyla hastaya pozisyon verip yatakla bazı bölgelerinin temasını keserek süreklilikten kurtarır.
Pozisyon verme özelliği ile hastaya kendi pozisyon vererek hareketliliğini sağlar.
Yatakta vücudun temas ettiği bölgelerin değişimiyle vücudun oksijenle temasını sağlanır.
Bu hareketlilik yatak yarası oluşumunu engelleyip hastaya daha iyi hissettirir.
Boru tipi 45 dereceye kadar pozisyon veren bulut havalı yatak Sistemi: Yatak yaralarının (bası yaralarının) oluşumunu minimum seviyeye indirerek vücuttaki basıncın eşit olarak dağılımını sağlar. Sağ ve sol tarafa döndürme kapasitesi ile hastaya hareketlilik kazandırır. Ayrıca 45 dereceye kadar hareket olanağı sağlar. Bu da hastadaki yara oluşumunu engeller. Ventilasyon yani hava üfleme özelliği ile vücudun oksijenle teması sağlanıp, nem ve teri kurutarak yatak yaralarının (bası yaralarının) oluşumunu minimum seviyeye indirmesi sağlanır. Hasta ve hasta yakınının pozisyon verme özelliği ile hayatını kolaylaştırması amaçlanır.

 

 

11 Aralık 2017
7.817 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 45 YORUM

 1. inci geyik dedi ki:

  havalı yatak boru tipi o kadar faydalı bir yataktırki vücudun oksijenle temasını sağlayıp nemi engelliyor ve vücutta yara oluşmasını engelliyor buda hastamızın rahat etmesini sağlıyor

  1. admin dedi ki:

   Tamda belirttiğiniz gibi, basınç dağılımı ve hava ile temas kesildiğinde vücutta önce kızarma sonra morarma ve en sonudan yarı açılımı meydana gelmektedir. Bu durum oldukça zorlu olup tedavi süreci uzun ve zahmetli olmaktadır. Yaralar oluşmadan tekbirinizi alıp boru tipi veya pozisyon veren havalı yataklar almalısınız. İyi günler dileriz.

 2. musa alperen dedi ki:

  bu boru tipi yataklar diğer yataklara göre daha iyi hava alıyor ve hastanın vücudunda yara olmasını engelliyor yatak basıncını kendi ayarlıyor

  1. admin dedi ki:

   Sn. Mustafa bey güzel özetlemişsiniz. Ventilasyon “hava üfleme” ile ön plana çıkan havalı yatak modelimiz ekonomik fiyatı ve 90 kg. altında olan hastaların tercih ettiği ideal havlı yatağımızdır.

 3. isa yurt dedi ki:

  boru tipli havalı yataktan hastama aldım ve gerçekten çok memnun kaldık hastamızın artık vücudunda yaralar oluşmuyor çünkü bol bol hava alıyor heryeri

  1. admin dedi ki:

   İsa bey ürünümüzün hastanıza iyi gelmesi My Ticaret ailesi olarak bizlerde en az sizler kadar sevindik. Havalı yatak çeşitlerimiz her bütçeye uygun ve çeşitleri ile hastaların ağırlığı, yara durumu, hareket kabiliyetine göre seçenek sunuyor ve en ideal havalı yatağı almanızı sağlıyor. Hastanıza acil şifalar dileriz. İyi günler.

   1. Havalı Yatak Çeşitleri

    Havalı yatak çeşidini seçerken hastaya maksimum fayda sağlayacak özelliklere sahip olan havalı yatakları tercih etmelisiniz. Havalı yatak çeşitleri özellikleri ve farkları ile aşağıdaki gibidir;

   2. Boru tipi havalı yataklar: Bu tip havalı yataklar adını üstünde bulunan dikine uzanan boru tipi bölmelerden almıştır. Bu tip yataklar yüksekliğine göre çeşitlere ayılır. 7 cm yüksekliğinde olanlar olduğu gibi aynı zamanda 8 cm, 9 cm, 10 cm, 11 cm, 12 cm, 13 cm, 14 cm yüksekliğinde olan boru tipi havalı yataklar da bulunmaktadır. Bu tip havalı yatakların basıncı azaltma ve hava üfleme özelliği bulunmaktadır.
   3. Baklava tipi havalı yataklar: Bu tip havalı yataklar adını üstünde bulunan ve baklava tipine benzeyen özelliğinden almıştır. Hava üfleme özelliği bulunmayan bu tip yatakların yüksekliği ise 5 santimdir. Boru tipi havalı yataklara göre hastaya daha az fayda sağlar ve daha ucuzdur.
   4. A+B+C tipi havalı yataklar: Basınç azaltma ve hava üfleme özelliği bulunur, yatak yaralarının iyileşmesinde etkilidir.
 4. mutlu pol dedi ki:

  yeriniz nerde acaba ben sinoptan sipariş versem nasıl alabiliriz kurulum kolaymıdır gerçekten ihtiyacımız olan bir ürün çok beğendim

  1. admin dedi ki:

   Sn. Mutlu bey, My ticaret İstanbul’da İstanbul geneline ücretsiz kurulum yapmaktayız. İstanbul dışı ise kargo ile gönderim sağlamaktayız. Sorunuz olan kurulum aşaması ise, kolay bir sistemdir. Ürün sizlere kargo ile geldiğinde bizleri arayınız, tek seferde anlayacağınızdan eminim kolay ve pratik çalışma kurulum sistemine sahiptir. İyi günler.

 5. sevinç özdemir dedi ki:

  evde yatan devamlı bir hastamız var yatmaktan vucudunda yaralar çıkıyordu bu yatağı görünce gerçekten sevindim hemen irtibata geçip sipariş vereceğim

  1. admin dedi ki:

   Sevinç hanım sizlerle telefonda görüşen kişiyim, umarım hastanıza ürünümüz iyi gelir ve sonuçlarını buradan tekrar paylaşırız, sizlere zahmet verecez ama lütfen paylaşımda bulun ki hem bizler değerlendirme yapalım hemde müşterilerimiz sizlerden gelen yorumlara bakarak daha rahat alış veriş yapsın ve ürün tercihi yaparken zorlanmadan karar verebilsinler.

 6. didem uz dedi ki:

  sitenizde bahsettiğiniz bu yaralardan hastamızda çok oluyor bizde bu yaraları olmasını artık istemiyoruz inşallah bu yatakla bu sıkıntılardan kurtulacağızhastamızda rahat edecek

  1. admin dedi ki:

   Evet Didem hanım, yatak yaraları uzun süre yatan ve hareket kabiliyeti düşük olan hastalarda malesef bası yaraları olmakta. Büyük geçmiş olsun. Boru tipi havalı yataklar gelişmiş sistemleri ile hastalara faydalı olmaktadır. Havalı yatak almak istediğiniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 7. ilayda sert dedi ki:

  biz bu yatağı çok beğendik hastamıza almak istiyoruz faydalı olabileceğini düşündük fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz kartla alabiliyormuyuz

  1. admin dedi ki:

   Tabi beğenmeniz durumunda bizleri telefonla arayabilir ve siparişi geçebilirsiniz. Kredi kartı ile alabilmek için İstanbul da ikamet ediyor olmanız gerekmekte. İstanbul dışına havale ile ödeme yapabilirsiniz. İstanbul da ikamet ediyorsanız kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 8. idris yıldız dedi ki:

  bu yatakta en çok hoşuma havasını ve basıncını kendi ayarlaması oldu inşallah hastamızda rahat eder çünkü vücudunda çıkan yaralar canımızı çok sıkmaya başlamıştı

  1. admin dedi ki:

   İdris bey biraz geç kalmışsınız ama yinede ürünümüzü almış olmanız hastanızda oluşan yaraların tedavisine destek olacak ve oluşabilecek diğer bası yaralarının önüne geçmiş olacaktır. İyi günler.

 9. ismet inan dedi ki:

  yataklarınız içinden en çok bunu beğendik ve sipariş etmiştik iyikide bunu tercih etmişiz çünkü hastamız rahata erdi sizlere çok teşekkür ederiz böyle bir şeye vesile olduğunuz için tekrar çok teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Rica ederiz, iyi günlerde kullanın, geçmiş olsun.

 10. kemal kocabaş dedi ki:

  evde yatan hastamızın sırtında çıkan yaralar artık o kadar canımızı sıkmaya başlamıştıki bir arayış içine girdik ve burdaki havalı yataklara rastladık ve hemen sipariş verdik hastamıza o kadar iyi geldiki sırtındaki yaralar bile iyileşmeye durdu

  1. admin dedi ki:

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, geçmiş olsun iyi günler.

   Havalı Yatak Boru Tipi;

   • Boru tipi havalı yatak modelimiz 8 cm yükseklik, en 90 cm, boy 190 cm olup ventilasyon özelliğine sahip olup verim oranı boru tipi 12 cm nazaran biraz daha düşük kapasitelidir. Yükseklik 12 cm göre biraz düşük olması nedeni basınç dağıtma ve havalandırma 12 cm göre daha düşük kalmaktadır. 8 cm’lik havalı yataklar 12 cm’lik havalı yataklara göre fayda oranı % 10 daha düşük olarak çalışmaktadır. Baklava tipi havalı yataklara göre çok daha iyi performans, çok daha iyi basınç dağıtma, çok daha iyi havalandırma sağlamaktadır. Havalı yatak ithalatı ve ihracatı yapan firmamız İstanbul geneline hizmet vermektedir. İstanbul dışına kargo ile gönderim yapmaktadır.
   • Satış ve kiralama yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin arzu taleplerine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Toplu satışlar ve ihaleler için lütfen iletişime geçiniz.
   • Boru tipi modellerde ekonomik olarak en düşük fiyatlı modelimizdir. Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada görmek isteyenlerin tercih ettiği ürünümüz sağlam motor yapısı ve ventilasyon “hava üfleme” özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Vücutta oluşan yaralar ve vücutta oluşabilecek yaraları önleme için ideal ürünlerimizden biridir.
 11. Mevlüde dinç dedi ki:

  Havalı yatakların içinden en çol bunu beğendik ve sipariş ettik iyiki bu yatağı tercih etmişiz hadtamızım aryık vücudunda yaralar çıkmıyor

 12. Tarkan ortanca dedi ki:

  Bir hasta ziyaretine gittik orada gördük bu yataktam hemen ev halkına sordık nerden aldıklarını burayı söylediler hemen iletişime geçtik şu ana kadar meönumuz

 13. Tansel ata dedi ki:

  Bu yatağı alalı çok kıda zaman oldu hastaöızın vücudundaki yaralar bile iyileşmeye durdu iyiki almışız bu yatağı diyorum

 14. Dursun bayımdır dedi ki:

  Yatağı ilk başta alırken tedirgindik ama zaman geçtikçe doğru tercih yaptığımızı anladık hadtamız çok rahat etti

 15. Fikret mala dedi ki:

  Bu yayağı aldığımız günden beri hastamız çok rahat etti iyiki almışız bu yatağı yaraları bile iyileşti bu yatağıda herkese tavsiye ediyoruz

 16. Muhsin özkul dedi ki:

  Hastamızım vücudunda çokan yaralar bizi o kadar üzüyorduki bir arkadaşın tavsiyesiyle aldık iyikide almışız hastamız o kadar rahatladıki anlatamam

 17. zeki genç dedi ki:

  bu yatağı almamdaki en büyük sebep yaraların çıkması ve bu yaraların bir daha çıkmaması için bu yatağı aldık hastamız için inşallah faydalı olur

 18. şevki polen dedi ki:

  özellikle şunu söylemeliyim şirketin müşteriyle ilgi ve alakasından çok memnun kaldım sattıkları malın arkasında duruyorlar gerçekten bravo bu zamanda böyle şirket bulmak çok zor

 19. fikret güral dedi ki:

  yatakların hepsini inceledik içlerinde bizim işimizi görecek bu yatağa karar verdik ve hemen aldık doğru tercih yaptığımızı anladık yatakda zaten çok kaliteliymiş zaten kendini bellietti ihtiyacı olan herkesede tavsiye ediyoruz

 20. Belkıs güden dedi ki:

  Bu yatak mpodelini seçince doğru tercih yaptığımızı bir daha anladık hastamız çok rahat ihtiyacı olanlara bu yatağı tavsiye ediyoruz

 21. Şaban erbay dedi ki:

  Yatakları inceledik bizim işimizi gören bu yatakta karar kıldık doğru yatağı aldığımızı anladık birde çok kaliteli bir şirketle çalışıyoruz

 22. Çise derin dedi ki:

  Boru tipi havalı yatak tam bizim ihtiyacımız olan yatakmış iyiki bundan almışız artık hastamızın vücudunda yaralar çıkmıyor

 23. özge nur burç dedi ki:

  yatakların içinden bu boru tipli yatağı tercih ettik gerçekten doğru yatağı almışız hastamız gerçekten rahat etti sırtındaki yaralarda geçti

 24. feridun koç dedi ki:

  bizim hastamızın yatmaktan çıkan yaralardan artık çok bunaldı ve canı yandı buna bir çare bulmak için her yere baktık ve çözümü burda bulabileceğimize inanarak bu yataktan aldık iyikide almışız diyoruz artık daha yara falan hiçbirşey den eser yok

 25. mustafa candan dedi ki:

  bu yatağı tercih etmemizdeki sebep fiyatının biraz daha düşük olması bütçemiz buna yetiyor o yüzden bu yatağı tercih ettik birçok özellikleriyle hastamız rahata erdi

 26. nil ural dedi ki:

  babam için aldık bu yataktan iyikide bunu almışız artık yatağında rahat yatabiliyor sıkıntısı yok gerçekten çok güzel bir yatak ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum bunu

 27. turgut kaşif dedi ki:

  bu yatağın en çok havasını kendi ayarlaması ve yaraları engellemesi çıkan yaraları hızlı iyileştirmesinden dolayı tercih ettik iyikide bunu almışız verdiğimiz para helal olsun

 28. fiktet aşık dedi ki:

  yani inanınki bu yatağın bu kadar etkili olacağını hiç düşünememiştim bu zamana kadar boşuna eziyet çekmişiz aldığımız günden beri hastamız o kadar rahatki hiç bir sıkıntı çıkmıyor artık verdiğimiz para helal olsun

 29. kerime yıldız dedi ki:

  yataklarınızı gerçekten çok beğendim ve hemen sipariş verdim aldım evde hastam çok rahat yatıyor artık bu yüzden sizlere çok teşekkür ederiz ilgi alakanıza

 30. isa yılgan dedi ki:

  bu yatağı aldıktan sonra bu zamana kadar daha hiç bir sorunla karşılaşmadık hastamızda çok rahat artık herkesede tavsiye ediyorum bu yatağı

 31. doruk izci dedi ki:

  havalı yataklardan en çok bunu beğendik ve işimizi bu görür düşüncesiyle aldık doğru tercih yapmışız verdiğimiz para helal olsun

 32. veysel hatır dedi ki:

  bu yatağa verdiğimiz para gerçekten helal olsun çünkü hastamız bu yeni yatakta o kadar rahatki vücudunun hiçbir yeri ağırmıyor artık

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, bili ve ilgi için teşekkürler.

 33. ziya ali kurt dedi ki:

  bu yatağın kalitesini anlatmakla bitmez gerçekten ihtiyacı olan herkesede tavsiye ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Ziya bey merhabalar, ürünümüzü beğenmeniz ve ayrıca tavsiye etmeniz çok büyük incelik. İyi günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat