Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama

 

 

Lütfen aşağıdaki RESİM’e TIKLAYINIZ ve Hasta Yatağı Sitemizi ziyaret ediniz

hasta yatagi

Hareketli Hasta Yatakları; Hasta yataklarımız motorlu sistemler olup manüel hasta yatağı üretimi yapmamaktayız. Hasta yataklarımızı satın alabilir yada aylık olarak kiralama yaparak elde edebilirsiniz. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, Alman ahşap çeşitlerimiz bulunmakta. Firmamızın üretiminde 8 ayrı model üretilmektedir. Satın almada ve kiralama hizmetinde aynı gün 1 ile 3 saat arasında İstanbul geneline uzman ekibimiz tarafından kurulum yapılmaktadır.

                               ⇒ Satın Alabilir Veya Kiralama Seçeneğini Değerlendirebilirsiniz ⇐

Hasta Karyolası Modelleri;

 • Hk 10;  2 Motorlu hasta karyolası, ekonomik model
 • Hk 20;  Abs alüminyum korkuluk
 • Hk 30;  Ev tipi ahşap model, dış dizayn ahşap kaplama
 • Hk 40;  Full abs, antibakteriyel korkuluk sistemleri
 • Hk 50;  Abs, alüminyum korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
 • Hk 60;  Full abs korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
 • Hk 70;  Full abs korkuluk, 4 motorlu, asansörlü, trendenburg
 • Hk 80;   Alman marka, dış dizayn ahşap kaplama, 4 motor, trendenburg

 

Hk 10;

Hasta Yatağı Ekonomik Model

Hasta Yatakları Ekonomik İstanbul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekonomik modelimiz olan hasta karyolası 2 motorlu olup, bir     motor hastamızı ayağa kaldırmakta, ikinci motor ise hastamızın       ayak kısmını kaldırmaktadır. Hasta karyolası set olarak   satmaktayız.

 Yanında verilenler; Medikal sünger 4 parçalı, serum askılığı, alez’i   ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

 Hk 20;

Hasta Karyolası Tabanca Korkuluk

Hasta Yatakları Kiralama

 

Ayak ve baş korkuluklar Abs olup “Antibakteriye” yan korkuluklar   alüminyum ve krom karışımından üretilmiştir. 2 motorlu olup 1.   motor hastamızı oturtur vaziyete getirmekte, 2. motorumuz ise ayakları ters v şeklinde kaldırmaktadır. Ayakları hareket ettirmek ve yukarıya kaldırmak ayaklarda şişmeyi engeller ve ayaklarda kan akışını düzenler.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 30;

Hasta Karyolaları

Hasta Karyolası

 

Ev tipi hasta yatağımızın dış kısmı ahşap kaplamadır. Hastalarımızın hastane ortamı psikolojisinden uzak tutmak için dizayn edilmiştir. 2 motorlu ve yan korkuluk sistemi tabanca korkuluk dediğimiz alüminyum ile krom karışımından üretilen korkuluk sistemine sahiptir.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 40;

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta Yatağı Full Abs

 

Full abs korkuluklar, ayak ve baş ucu korkulukların yanı sıra aynı zamanda yan 4’lü korkuluklarda abs korkuluktur. Antibakteriyel olan korkulukları yanı sıra 4 ayrı bağımsız korkuluk sistemine sahip olması nedeni ile hastaların tutunup kalkması için ayrı ayrı korkuluklar hareket ettirilir şekilde dizayn edilmiştir.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 50;

Asansörlü Hasta Yatağı

Asansörlü Tabanca Korkuluk

 

Abs başlıklar ve alüminyum korkuluk sistemi, 3 motorlu ve asansörlü sistemdir. 1. motorumuz hastamızı sırt kısmından kaldırarak oturur pozisyona getirir. 2. motorumuz ayak kısmını diz kapağının alt kısmından kaldırarak hareket sağlar. 3 motor ise asansör kısmını hareket ettirmektedir. 3 motor karyola yerden yukarıya doğru hareket sağlamaktadır.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 60;

Asansörlü 3 motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı

 

Full abs korkuluk sistemi, ayak ve baş ucu korkuluklar abs olup aynı zamanda yan korkuluklarda abs sistemdir. Abs sistemler antibakteriyel olup kolay silinebilir ve bakteri tutmaz. 3 motor sistemine sahiptir. 1. motor sırt kısmından kaldırarak hastamızı oturur vaziyete getirmektedir. 2. motor ayak kısmını kaldırmaktadır. 3. motor hastamızın yatak platformunu yerden yüksekliğini ayarlamaktadır.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 70;

Hasta Yatağı 4 Motorlu

4 Motorlu Hasta Yatağı Trendenburg

 

Full abs, antibakteriyel korkuluk sistemlerine sahiptir, 4 ayrı bağımsız “abs” yan korkuluklar sayesinde hastalarımız korkuluklara tutunup kalkmasını sağlar, bakım içinde ayrıca kolaylıklar sağlamaktadır.  Karyolamızda 4 ayrı motor vardır. 1. motor hastamızın sırt kısmından kaldırarak oturur pozisyona getirmektedir. 2. motor ayak kısmın diz kapağının altından kaldırarak ters v hareketini yapmaktadır. 3. motor karyolamızın yerden yüksekliğini (Asansör) ayarlar. 4. motor trendenburg yapmaktadır.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , serum askılığı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Hk 80;

Alman Ahşap Hasta Yatağı

Ahşap Hasta Yatağı Alman

 

Alman markası, dış dizayn komple ahşap kaplamadır. Hastalarımızın hastane ortamından uzak tutmaya ve ev içerisinde çok daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. 4 ayrı motor sistemi bulunmaktadır. 1. motor hastamızın sırt kısmından kaldırarak oturur pozisyona getirmektedir. 2. motor ayak kısmın diz kapağının altından kaldırarak ters v hareketini yapmaktadır. 3. motor karyolamızın yerden yüksekliğini (Asansör) ayarlar. 4. motor trendenburg yapmaktadır.

Yanında verilenler; Medikal sünger siensi kesim , deve boynuzu aparatı, alez’i ile birlikte ücretsiz kurulum ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Trendenburg Nedir?

Ters Trendenburg Nedir?

Hasta, karyola üstünde sırt üstü yatarken “düz olarak” ayağa doğru kalkar gibi hareket etmesidir. Hastanın sırt kısmı yada ayak kısmı hareket etmeden ayağa doğru karyolanın hastayı kaldırmasına Trendenburg denmektedir.

Ters trendenburg hasta sırt üstü yatarken baş aşağı doğru karyolanın hareket etmesi, hastanın baş kısmı aşağıda ayak kısmı yukarda olması sağlayan karyola pozisyonuna ters trendenburg denmektedir.

 

Hasta Karyolası Kiralama Tablosu;

 • Hk 20;  Abs alüminyum korkuluk
 • Hk 40;  Full abs, antibakteriyel korkuluk sistemleri
 • Hk 50;  Abs, alüminyum korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
 • Hk 60;  Full abs korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
 • Hk 70;  Full abs korkuluk, 4 motorlu, asansörlü, trendenburg

 

 

Karyolalar Ve Özellikleri

Motorlu hasta karyolası: Çift motorlu olan bu karyolalar başucu ve ayakucu kısımları el kumandasıyla yönlendirilebilir. Elektrik kesintisinde yedek pil yardımıyla kullanılan bu yataklar sökülebilir anti bakteriyel başlıklara sahip olmakla serum askısı da bulunmaktadır evde de rahat bir şekilde kullanılabilir

Anti bakteriyel hasta karyolası: Çift motorludur. El kumandasıyla ayakucu ve başucu ayarlanabilir. Bakteri barındırmaz

Asansörlü hasta karyolası: Başucu 90 ayakucu 45 derecelik açıyla ayarlanabilir. Yükseklik el kumandası yardımıyla sağlanmaktadır. 400 kg taşıma kapasitesi olup dört teker ve çapraz kitleme imkânı mevcuttur

Alman ahşap hasta karyolası: Ev tipi yan ahşap korkulukları vardır. Asansör sistemi bulunmakta ve çocuk kilidi özelliği vardır. Almanya ithal ürünüdür. Ev de rahatlıkla kullanılabilir

 • 2 motorlu ABS hasta karyolası: 2 motoru vardır başucu ve ayakucu el kumandasıyla ayarlanabilir. Bir birin den bağımsız 4 ABS korkuluğu vardır. Evde kullanılabilir
 • 2 motorlu medikal hasta karyolası: çift motorludur ve kumandayla ayarlanabilir şekildedir. Yedek pil özelliği olup evde kullanılabilir. Çapraz kilit bulunmakta
 • 2 motorlu ahşap hasta karyolası: Ev tipidir baza görünümüne sahip olup sadece baş ve ayakuçları kaldırma ve indirme sistemi olup açılıp kapanabilen korkuluklar vardır.
 • 4 motorlu alman ahşap hasta karyolası: Ayarlanabilir yükseklik asansör özelliği vardır. Almanya ithal ürünü olup evde kullanılabilen fren sabitleme mekanizması bulunmaktadır.
 • 3 motorlu asansörlü hasta karyolası: Kilolu hastalara rahat bakım yapılabilir. Piston ve akü kutusu vardır. Asansörlü karyola özellerine sahiptir.
 • 2 piston motorlu kilolu hasta karyolası: Piston özelliği vardır. Kilolu hastalar için özel tasarlanmıştır.400 kg kapasitesi vardır. Çapraz kilit ve elektrik kesintisinde pille çalışabilir.
 • 3 motorlu asansörlü karyola: Başucu ayakucu hareketleri piston sistemi ve asansör özelliği vardır.

 

Neden Hasta Karyolaları?

Hastaların iyileşmesi veya rahat etmesi için sürekli dinlenmeleri gerekmektedir bu yüzen zamanlarının çoğunu yatarak geçiren hastalara en iyi konforu yaratmak gerekmektedir. dolayısıyla hastalara özel yapılan karyolalar tercih edilip onların rahatını ve tedavi süreçlerini en iyi şekilde şekil de geçmesini sağlamalıyız.

 

Havalı Hasta Yatağının Önemi

Hastalarımızın veya sürekli yatmaya mecbur kalan hastaların ihtiyacı olan havalı yataklar artık çok ilgi görmekte.  Bunun sebebi ise hastaların sürekli yattığı için vücutlarında oluşan yaraları önlemek yattığı tarafa uygulanan basınç yüzüne hava almayan vücut kızarır ve yara olur aşınmaya kadar varan bu yaraları önlemek için, olan havalı yataklar şişme ve sönme mekanizmasıyla hastanın basınç seviyesini düşürerek vücudunun hava almasını sağlar.  Böylece kan akışı olur ve yaraların önüne geçilir. Havalı yataklar üç tanedir baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, pozisyon veren havalı yataklardır. Hepsinin çalışması aynı düzeydir şişme ve sönmedir kendi aralarında daha randımanlı olarak değişebilirler.

11 Aralık 2017
5.914 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 32 YORUM

 1. nedim alay dedi ki:

  bu hareketli hasta yataklarını alabilir yada kiralayabilirsinizde ben şuan hastam için kiraladım ilerleyen zamanda almayı düşünüyorum hastamın vucudunda yaralar varsa iyileştiriyor vede çıkmasınada engel oluyor

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar, memnun kalmanız bizleri sevindirdi. Hasta yatakları hastalarımızın hareketlerini kolaylaştırmakta ve yatak içinde oturtur vaziyete getirme, ayakları kaldırma, yukarıya ve aşağıya hareket etmesini sağlayan sistemlerdir. İyi günler.

 2. abdulllah akkuş dedi ki:

  bu hasta yatağından kiralamayı düşünüyoruz umarız memnun kalırız çünkü hastamız artık hareket edemiyor oturtur vaziyete getirip yemek yedirmek istiyoruz ama malesef evde eşim tek olduğu için hastamızı kaldırması çok zor oluyor. Eşime ve hastamıza inşallah iyi gelir bu yatak.

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar Abdullah bey, hasta yataklarımız motorlu olup hastamızı 85° açı ile kaldırmakta ve ayakları ise diz kapağının alt tarafından kaldırarak hareket ettirmedir. Gün içinde ayakların hareket ettirilmesi hastamızın ayakların da oluşabilecek şişkinlikleri gidermek için pratik yöntemdir ve karyolamız bu fonksiyonu ile kolaylıklar sağlamaktadır. 2 motorlu hasta yatağı, 3 motorlu hasta yatağı ve 4 motorlu hasta yataklarımız bulunmaktadır. Hasta yatağı

   Hasta Karyolası Modelleri;

   1. My 1050; 2 Motorlu hasta karyolası, ekonomik model
   2. My 1300; Abs alüminyum korkuluk
   3. My 1650; Ev tipi ahşap model, dış dizayn ahşap kaplama
   4. My 1750; Full abs, antibakteriyel korkuluk sistemleri
   5. My 2350; Abs, alüminyum korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
   6. My 2650; Full abs korkuluk, 3 motorlu, asansörlü
   7. My 3000; Full abs korkuluk, 4 motorlu, asansörlü, trendenburg
   8. My 3700; Alman marka, dış dizayn ahşap kaplama, 4 motor, trendenburg
 3. kezban koyuncu dedi ki:

  hastamız için bu yatağı alamadık ama bu kiralama işi gerçekten bizim için çok iyi oldu bütçemiz ancak bunu karşılayabildi gerçekten sizlere bu kiralama işini çıkarttığınız için teşekkürler ederiz

  1. admin dedi ki:

   Tabi, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ticaretimize yön vermekteyiz. Kısa dönemli kullananlar, nakit o an az olanlar, önce denemek isteyenler bir çok nedenle hasta yatağı kiralama hizmeti isteyen müşterilerimiz var ve bizlerde ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden gelini yapmaktayız. İyi günler.

 4. kerime yılgın dedi ki:

  bu hasta yatağını alacak gücümüz olmadığı için kiralama yönüne gittik eve kadar getirdiler kurdular gerçekten işinde uzman insanlar çok iyi yapıyorlar işlerini bizim duamızıda alıyorlar allah onlardan razı olsun

  1. admin dedi ki:

   Tabi efendim bizim görevimiz, sizler memnun kaldıkça bizlerde mutlu oluyoruz, sadece ürün satışı değil aynı zamanda dostlarda kazanmamız bizler için harika bir duygu. Geçmiş olsun iyi günler dileriz.

 5. Halil kızak dedi ki:

  Bu yatağı aldığımız için o kadar mutluyuzki çünkü hastamız çok rahat etti

 6. Dilek şan dedi ki:

  Bu şirketi gerçekten tebrik etmek lazım yatağı alacak gücümüz olmayınca kiraladık böyle bir olanağı sağladılar eve kadar gelip kurdular

 7. Hikmet özden dedi ki:

  Bu yataktan aldık hastamız çok memnun sırtınfaki yaralarıda iyileşti ve dahada çıkmıyor çok memnunuz

 8. Naide sezer dedi ki:

  Yatağı kiraladık hastamızda rahata erdi bize bu imkanı sunan şirkete sonsuz teşekkürler

 9. Rıfat gebi dedi ki:

  Böyle bir yatağı gerçekten çok aramıştık ve sonunda bırda bulduk ama almamıza bütçemiz yetmedi sağosun kiralama olanağı sundular hatta eve kadar gelip kurdular

 10. Sibel göz dedi ki:

  Bu yatağı alamıcaz diye üzülütorduk ama kiralama işini okuyunca biraz olsun rahatladık hemen irtibata geçtik siparişi verdik eve kadar gelip kurdular

 11. kudret nasır dedi ki:

  bu yataktan almayı çok istedik ama alamadık şirketle irtibata geçince kiralama yönüne gittik ve kiralamaya karar verdik arkadaşlar sağolsun eve kadar gelip kurdular gerçekten işlerini çok sağlam yapıyorlar

 12. Reha buket dedi ki:

  Bu yatağı almayı çok istedik sağolsun şirket almamız için her türlü kolaylığı sağladı

 13. şeref yörük dedi ki:

  yatağı almayı düşündük ama alamadık kiralama işine gittik bunun olması bizim için çok iyi oldu şirketi gerçekten tebrik ediyorum böyle yaparak müşterilerinin zorda kalmasını istemiyorlar

 14. osman efe gider dedi ki:

  biz istanbuldayız bu hasta yatağını almaya karar verdik ve şirketle iletişime geçtik sağolsunlar her türlü kolaylığı gösterdiler almamız için yataklarıda gerçekten çok kaliteli ve hastamızada çok iyi geldi

 15. emine dinçer dedi ki:

  yatağı almak istedik ama bütçemiz yetmedi alamadık iyiki bu şirket kiralama olanağını bizlere sunmuş bu sayede kiraladık hastamızda rahat etti böyle bir imkan sunduğu için bu şirkete çok teşekkür ederiz

 16. kibariye şark dedi ki:

  bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım bu yataktan alırken biraz zorlanırım dedim ama şirket sağolsun bu yatağı almamız için her tüğrlü kolaylığı sağladılar ve aldık hastamızda çok rahat etti

 17. buket saygın dedi ki:

  bu faydalı olacağını düşündüğümüz yatağı kiraladık arkadaşlar eve kadar getirip kurdular ve hastamızda rahat bir şekilde yatmaya başladı

 18. ecrin şaşkın dedi ki:

  yatağı alamıyacağımız için kiralamaya gittik ve kiraladık çalışanlar eve kadar gelip kurdular hastamızında bu sayede artık rahata kavuştu allah razı olsun bu şirketten dua ediyoruz bol bolo

 19. salih kayık dedi ki:

  istanbulda olduğumuz için çok şanslıyız arkadaşlar sağolsun eve kadar gelip kurdular yatağımızı ve artık hastamızda rahat etti umarım artık sıkıntılar sorunlar yaşanmaz bir daha bu zamana kadar bir proplem yaşamadık aksine memnunuz

 20. nesime kurt dedi ki:

  bu havalı yatakları güzelce inceledik ve hemen irtibata geçip sipariş verdi sağolsun şirket çalışanları yatağı almak için her türlü kolaylığı sağladılar

 21. gül alık dedi ki:

  yatağı n alamadığımız için kiralama yoluna gittik bize bu imkanı sunduğu için bu şirkete teşekkürler sayenizde hastamız artık yeni yatağında çok rahat size bol bol dua ediyor

 22. kemal ali nal dedi ki:

  bu şirket gerçekten bu kiralama işinide çıkararak herkesi düşünmüş bizim bütçemiz yetmediği için kiralayabildik böyle bir imkanı bize sunduğu için teşekkür ediyoruz

 23. mukaddes nuran dedi ki:

  bu havalı yataktan kesin almaya karar verdik şirketle irtibata geçtik sağolsunlar çok ilgilendiler hiç bir proplem yaşamadan evimize geldi yatağımız

 24. esma bozkurt dedi ki:

  almayı çok istedik ama bütçemiz yetmediği için alamadık gerekli parayı toplayana kadar kiralama yönüne gittik buda bizim için bir avantaj oldu bu fırsatı sağladığı için şirkete çok teşekkürler

 25. caner kömür dedi ki:

  bu yatağı kiralamaya karar verdik arkadaşlar eve kadar getirdi ve çalıştırdılar yaptıkları işi gerçekten dört dörtlük yapıyorlar hastamızda çok rahat artık

  1. admin dedi ki:

   Caner bey merhabalar, yolunuz düştüğünde yine bekleriz. Sohbetinize doyum olmuyor. İyi günler dileriz.

 26. gencer İnce dedi ki:

  Bu tür yatakları yapanlardan allah razı olsun. Hastamız rahat bir şekilde yaşamına devam ediyor, en azından birde yatak yaraları vs ile ugraşmıyoruz. Sizlerede ayrıca teşekkür ediyoruz ilginiz için çok sağolun

  1. admin dedi ki:

   Merhabalar efendim, görevimiz sizlere daha iyisini ve daha fazla fayda sağlayacak ürünleri temin etmek. Bu konuda başarılı oluyor isek ne mutlu bizlere. Yenilikçi ve girişimci iş verelenlerimiz yatırımlarına ve arge çalışmalarına devam etmektedir. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

WhatsApp Destek Hattı
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
WhatsApp chat